ZGŁOŚ SIĘ DO KLUBU SOLIDARNEJ POLSKI !



Od teraz w całej Polsce tworzone są Kluby Solidarnej Polski. Jeśli chcesz zgłosić się do Klubu pisz na mail: kluby.ziobro@gmail.com .

 

Poniżej podajemy adresy osób do kontaktu we wszystkich okręgach wyborczych:

 

Okręg

Osoba do kontaktu

Mail

 

1. Legnica

Andrzej Dąbrowski

awdabrowski@o2.pl

 

2. Wałbrzych

Andrzej Dąbrowski

awdabrowski@o2.pl

 

3. Wrocław

Beata Kempa

kempabeata@vp.pl

 

4. Bydgoszcz

Bartosz Kownacki

bartosz.kownacki@adwokatura.pl

 

5. Toruń

Jacek Kurski

kurski.struktury@gmail.com

 

6. Lublin

Jarosław Żaczek

zaczek.jarek@wp.pl

 

7. Chełm

Jerzy Rębek,

 

Piotr Szeliga

jerzy.rebek@op.pl

 

szeliga.p@wp.pl

 

8. Zielona Góra

Tadeusz Cymański

tadeusz_cymanski@poczta.onet.pl

 

9. Łódź

Informacja w najbliższym czasie

 

 

10. Piotrków Trybunalski

Sławomir Worach

slawik9@wp.pl

 

11. Sieradz

Tadeusz Woźniak

tadeusz.wozniak@sejm.pl

 

12. Kraków I

Zbigniew Ziobro

biuro@zbigniewziobro.pl

 

13. Kraków II

Zbigniew Ziobro

biuro@zbigniewziobro.pl

 

14. Nowy Sącz

Arkadiusz Mularczyk

 

Edward Siarka

arkadiusz.mularczyk@sejm.pl

 

edward.siarka@sejm.pl

 

15. Nowy Targ

Maciej Klima

mmklima@poczta.onet.pl

 

16. Tarnów

Jacek Kurski

kurski.struktury@gmail.com

 

17. Płock

Jacek Kurski

kurski.struktury@gmail.com

 

18. Radom

Marzena Wróbel

marzena.wrobel@sejm.pl

 

19. Siedlce

Jacek Kurski

kurski.struktury@gmail.com

 

20. Warszawa I

Tadeusz Cymański

tadeusz_cymanski@poczta.onet.pl

 

21. Warszawa II

Tadeusz Cymański

tadeusz_cymanski@poczta.onet.pl

 

22. Opole

Patryk Jaki

jaki.patryk@gmail.com

 

23. Krosno

Mieczysław Golba

biuro@golbalux.pl

 

24. Rzeszów

Mieczysław Golba

biuro@golbalux.pl

 

25. Białystok

Jacek Bogucki

jacek.bogucki@wp.pl

 

26. Gdańsk

Jacek Kurski

piotr.zwara@wp.pl

 

27. Gdynia

Tadeusz Cymański

tadeusz_cymanski@poczta.onet.pl

 

28. Bielsko Biała

Zbigniew Ziobro

biuro@zbigniewziobro.pl

 

29. Częstochowa

Zbigniew Ziobro

biuro@zbigniewziobro.pl

 

30. Gliwice

Zbigniew Ziobro

biuro@zbigniewziobro.pl

 

31. Rybnik-

Zbigniew Ziobro

biuro@zbigniewziobro.pl

 

32. Katowice

Zbigniew Ziobro

biuro@zbigniewziobro.pl

 

33. Sosnowiec

Zbigniew Ziobro

biuro@zbigniewziobro.pl

 

33. Kielce

Beata Kempa

solidarna.kielce@gmail.com

 

35. Elbląg

Jacek Kurski

pawel.kowszynski@wp.pl

 

36. Olsztyn

Jacek Kurski

kurski.struktury@gmail.com

 

37. Kalisz

Andrzej Dera

dera.andrzej@gmail.com

 

38. Konin

Andrzej Dera

dera.andrzej@gmail.com

 

39. Piła

Andrzej Dera

dera.andrzej@gmail.com

 

40. Poznań

Andrzej Dera

dera.andrzej@gmail.com

 

41. Koszalin

Jacek Kurski

kurski.struktury@gmail.com

 

42. Szczecin

Jacek Kurski

kurski.struktury@gmail.com


 

Polecane strony