Beata KEMPA - Poseł na Sejm RP

Beata Kempa za zmianami w PiS

Poseł Beata Kempa nie będzie ubiegała się o funkcję szefa świętokrzyskiego Prawa i Sprawiedliwości. Posłanka jest w grupie Zbigniewa Ziobry, która po przegranych wyborach domaga się zmian w partii. Ich propozycje są jednak odrzucane. – Oddam się do dyspozycji prezesa Jarosława Kaczyńskiego, który zdecyduje co będzie dalej z PiS-em w świętokrzyskim – powiedziała Beata Kempa w rozmowie z Radiem Plus. – Mówiłam od początku, że otrzymałam zadanie do wykonania i do wyborów doprowadzę PiS do zwycięstwa w regionie, i ten cel osiągnęłam. Dzisiaj decyzja będzie należała do Jarosława Kaczyńskiego, czy demokratycznie posłowie wybiora szefa okręgu, to już poza mną.
Posłanka jeszcze nie wie jaką decyzję podejmie, czy zostanie w partii, czy jeśli dojdzie do rozłamu, odejdzie ze Zbigniewem Ziobro. Zapewnia jednak, że będzie reprezentowała ziemię świętokrzyską w Sejmie. – Będę posłem, będę miała swoje Biuro i będę przyjmowała interwencje mieszkańców województwa świętokrzyskiego, a czas pokaże, co się stanie.
Beata Kempa podkreśla, że cały czas ma nadzieję na porozumienie wewnątrz PiS. Wywiad z Beatą Kempą w dziś magazynie reporterów Radia Plus po godz. 16.

Zródło: Radio Plus Kielce.

 

Polecane strony