Beata KEMPA - Poseł na Sejm RP

„Porozmawiajmy o przyszłości Polski”.

Zapraszam Państwa do lektury poniższego artykułu: 


,,18 maja 2015 roku w sali Biblioteki Publicznej przy ul. M. Reja 10 w Oleśnicy odbyło się spotkanie mieszkańców Oleśnicy i powiatu oleśnickiego z posłanką Beatą Kempą oraz zaproszonymi gośćmi,
którymi byli: 

 
Poseł – Piotr Babiarz, 
Starosta Oleśnicki – Wojciech Kociński, 
Burmistrz Oleśnicy – Michał Kołaciński, 
Przewodniczący Rady Powiatu – Alojzy Kulig, 
Przewodniczący Rady Miasta – Wiesław Piechówka 
i radni PiS oraz radni Sejmiku Dolnośląskiego: 
Piotr Dytko Polska Razem Jarosława Gowina i Paweł Hreniak PiS, 
którzy zasiedli za stołem prezydialnym. 
 
Temat spotkania brzmiał: „Porozmawiajmy o przyszłości Polski”.
 
Spotkanie moderował Przemysław Myszakowski.
 
Oto przesłanie, które na początku spotkania wygłosiła do zebranych posłanka Beata Kempa: 
 
Bardzo serdecznie dziękuję i jestem wzruszona, że odpowiedzieliście Państwo dzisiaj na nasze zaproszenie do rozmów o Polsce. Czas przystąpić do bardzo wzmożonej pracy, rozmów i do tego, abyśmy dzisiaj o naszym kraju, który jest w potrzebie – a wydaje się, że inni uważają, że jest wszystko dobrze, że jest praktycznie nadal „zielona wyspa” – abyśmy o wielu sprawach porozmawiali. I cieszę się, że dzisiaj do dyspozycji Państwa jest szereg zacnych ludzi, którzy decydują nie tylko o sprawach kraju, jak pan poseł Piotr Babiarz i moja skromna osoba, ale przede wszystkim o sprawach naszego województwa. Jesteśmy tutaj dzisiaj ponad podziałami, bo przedstawiciele, tak jak pan poseł i pan radny Paweł Hreniak, pan burmistrz i pan starosta, i Państwo przewodniczący, jak i radni – z Prawa i Sprawiedliwości, ale jest z nami też pan Piotr Dytko – radny Sejmiku reprezentujący Polskę Razem Jarosława Gowina, i oczywiście moja skromna osoba reprezentująca Solidarną Polskę Zbigniewa Ziobro. 

Połączyła nas jedna wspólna sprawa: Polska. Połączyła nas Polska. Porozumienie, które zostało podpisane w ubiegłym roku, w lipcu przed samymi wakacjami parlamentarnymi, dało potężną nadzieję w elektorat prawicy, szeroko zakrojonej prawicy, bo tacy jesteśmy i tacy byliśmy przed '89 rokiem: chcieliśmy pluralizmu, chcieliśmy dyskusji, chcieliśmy rozmowy. I stąd myślę, że wobec sytuacji nowej, która wykształciła się wobec tego, że mamy wybory prezydenckie na ostatniej prostej, za chwilę parlamentarne, które są niezwykle ważne z punktu widzenia przyszłości naszego kraju – to dało nam odbicie w sondażach, pierwszy sondaż na poziomie, o ile dobrze pamiętam, 41-42% – czyli pokazało to, że gramy przede wszystkim właśnie skrzydłami w tym, że w ramach poglądów prawicowych i konserwatywnych, ultraprawicowych i tych centrowych, mamy różne pomysły. A więc te elektoraty, które nam zaufały, zarówno Prawu i Sprawiedliwości, jak i Polsce Razem Jarosława Gowina i Solidarnej Polsce Zbigniewa Ziobry, dzisiaj tak naprawdę się sumują i każdy ma swoją ofertę. I myślę że o to chodzi. "

Dalszą część artykułu znajdziecie Państwo pod adresem:  

http://prawa-olesnica.blogspot.com/2015/05/przesanie-pani-beaty-kempy-do-wyborcow.html


 

 

Polecane strony