Zbigniew Ziobro w Kielcach - ,,To bardzo mocna lista. Pani poseł stworzyła świetną drużynę..”

        W miniony weekend Kielce i Włoszczową na zaproszenie posłanki Beaty Kempy odwiedził Zbigniew Ziobro – były minister sprawiedliwości w rządzie Jarosława Kaczyńskiego, a obecnie poseł do Parlamentu Europejskiego. 

            Zarówno w Kielcach jak i we Włoszczowej sale były wypełnione po brzegi, a sam Zbigniew Ziobro został powitamy owacjami na stojąco.

            Zbigniew Ziobro zachwalał listę stworzoną przez posłankę Beatę Kempę mówiąc, że     ,, To bardzo mocna lista. Pani poseł stworzyła świetną drużynę. Jest wyjątkową osobą, pełną energii i bardzo doświadczoną. Może wiele zrobić w przyszłości dla województwa”.

            W trakcie spotkań Zbigniew Ziobro ocenił również cztery lata rządów PO, mówiąc -  ,,aby dobrze rządzić krajem potrzebny jest rząd złożony z ekspertów. Platforma takich ekspertów nie posiada”.

            Po spotkaniu liderka Prawa i Sprawiedliwości zapewniła mieszkańców zarówno Włoszczowej jak i Kielc, że przed wyborami odbędą się kolejne spotkania z politykami partii Prawo i Sprawiedliwość m.in. z Tadeuszem Cymańskim oraz Jackiem Kurskim.

 

 

Polecane strony