Spotkanie Liderów Solidarnej Polski we Wrocławiu - Beaty Kempy , Zbigniewa Ziobro, Jacka Kurskiego i Andrzeja Dąbrowskiego


W poniedziałek 27 lutego do Wrocławia przyjechali liderzy Solidarnej Polski Zbigniew Ziobro, Jacek Kurski, Beata Kempa oraz poseł Andrzej Dąbrowski.

Wrocław jest kolejnym miastem, które jest odwiedzane przez liderów Solidarnej Polski przed zaplanowanym na 24 marca kongresem założycielskim partii.

Na konferencji prasowej liderzy Solidarnej Polski poinformowali, że obecnie na Dolnym Śląsku do klubu Solidarnej Polski wpłynęło około 700 zgłoszeń osób, które chcą brać udział w tworzeniu struktur lub pomagać w innych kwestiach.

Politycy poinformowali również , że trwają prace nad statutem partii, który ma zostać zatwierdzony na kongresie założycielskim. Dodali również, że Solidarna Polska ma pamietać o tradycyjnych wartościach, ale otwierać się na nowoczesność i być alternatywą dla tych, którzy nie chcą głosować na PO lub na PiS.

Wieczorem o godzinie 18.00 w sali konferencyjnej DIL odbyło sie spotkanie otwarte z liderami Solidarnej Polski. W spotkaniu uczestniczyło około 250 osób symatyków i członków Solidarnej Polski, którzy bardzo ciepło i gromkimi brawami przywitali liderów Solidarnej Polski we Wrocławiu.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z TEGO WYDARZENIA

 


 

 

Polecane strony