Beata KEMPA - Poseł na Sejm RP

Beata Kempa w XII Reality Shopka Szoł

Tradycja realizowanej w Teatrze GROTESKA politycznej szopki już na trwałe wpisała się w krajobraz nie tylko krakowskich, ale i ogólnopolskich wydarzeń. Nic dziwnego, jest to bowiem okazja do spotkania polityków różnych opcji w niecodziennym otoczeniu i atmosferze.

Każdego roku koncepcja artystyczna Shopki różni się od poprzednich. Podczas najbliższej edycji tego jedynego w swoim rodzaju spektaklu aktorzy-politycy po raz kolejny pełni dystansu i poczucia humoru podsumują wydarzenia minionego roku.

Mijający rok obfitował w szczególnie intensywne ruchy tektoniczne na scenie politycznej, co zaowocowało powstaniem nowych partii, ugrupowań i inicjatyw politycznych. Twórcy Shopki postanowili nie pozostać w tyle i postanowili stworzyć jedno ogólnonarodowe ugrupowanie w odpowiedzi na interesy wszystkich – ugrupowanie SJN (Shopka Jest Najważniejsza).

XII Reality Shopka Szoł Teatru GROTESKA to niepowtarzalny spektakl, podczas którego prezentowaliśmy niezwykłe projekcje multimedialne, zawodowych tancerzy, profesjonalny zespół muzyczny i wyśmienitych wykonawców – aktorów polskiej sceny politycznej.

XII Reality Shopka Szoł – w ten wyjątkowy karnawałowy wieczór tylko w Teatrze GROTESKA znamienici politycy, wolni od konwencji politycznej sceny, pokazali swoje drugie, nieznane oblicze i objawili ukryte dotąd artystyczne talenty. I właśnie na to czekali widzowie w całej Polsce.

 

Polecane strony